تاریخ خبر :1396/09/14
شهردار، نقشه راه را ترسیم کرد

اولین جلسۀ شهردار و کارکنانش 14 آذر ماه در سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد. غلامحسین منصوری، شهردار دلیجان ضمن تبریک میلاد پیامبر (ص) و امام صادق (ع) یادی از کارکنان درگذشتۀ شهرداری نیز نمود.

اولین جلسۀ شهردار و کارکنانش 14 آذر ماه در سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد. غلامحسین منصوری، شهردار دلیجان ضمن تبریک میلاد پیامبر (ص) و امام صادق (ع) یادی از کارکنان درگذشتۀ شهرداری نیز نمود.

 منصوری نیازهای شهر را تمام نشدنی توصیف کرد و گفت هرچه پیش می رویم انتظارات مردم هم بیشتر می شود؛ پس کار شهرداری هیچ وقت پایانی ندارد.

 وی گفت امروز در شهرداری دلیجان می توان انبوهی از مشکلات را دید؛ بدهی، پروژه های نیمه تمام، پروژه هایی که باید تعریف می شد اما نشده، نیازهای جدید شهر و... . پس لازم است از امروز پروندۀ جدیدی برای کار در شهرداری باز کنیم، روش دیگری را در پیش گیریم و گذشته ها و روشهای مربوط به آن را کنار بگذاریم.

منصوری ادامه داد در شهرداری جایگاه هر شخص تعریف شده و شرح وظایف نیز مشخص است. هر کس طبق وظایفش، باید نقش خود را به درستی ایفا کند. پس برای هرچه بهتر انجام دادن وظایف خود برنامه ریزی کنید. من نیز تمام مسئولیت تصمیمها و عملکرد شما را پذیرفته و شما را پشتیبانی می کنم.

لازم است ذکر کنم که من هرگز از شانه های دیگران برای خود سکو نساختم و با کمک خداوند نخواهم ساخت و از شما نیز همین توقع را دارم.

در ادامه شهردار با بیان اینکه قوانین و ضوابط برای آسان شدن زندگی مردم به وجود می آیند، گفت به عنوان شهردار موظفم قوانینی را بیابم و به کار بندم که کار در شهرداری را تعریف کرده و مشکلات مردم را حل کند، نه اینکه مانع انجام کار شهروندان شود. اما به هیچ عنوان عبور از قانون را قبول ندارم.

او دربارۀ تعدیل و جابجایی نیروها هم توضیح داد و از کارکنان خواست بر اساس برنامه ریزیهایی که خواهد شد همچنان به انجام وظایف خود ادامه دهند. منصوری گفت اگر در حین کار به جابجایی نیروها نیاز بود، از تغییر ناگزیریم. طی هفتۀ آینده با حضور هر یک از واحدها جلساتی برگزار، اهداف و راهکارهای رسیدن به آنها را بررسی کرده و برنامه ریزی می کنیم.

منصوری با بیان لحاظ شدن عدالت در پرداخت حقوق کارکنان گفت معیارهایی را در نظر گرفته و مطابق با آنها اضافه کار و مزایا پرداخت می شود و سعی بر این است که دریافتی کارکنان شهرداری از سایر کارمندان شهرستان دلیجان کمتر نباشد.

منصوری در خاتمه سخنانش گفت: «در سال 84 که برای اولین بار به شهرداری وارد شدم یک تار موی سپید نداشتم؛ اما امروز و با گذشت 12 سال موها و محاسنم سپید شده اند. این سپیدی حاصل تجربه است؛ اکنون تجربۀ من با فکرهای جوان و خلاق شما باید این شهر را آباد کند.» 

 سپس هادی یوسفی، مسئول حراست شهرداری گفت از طرف کلیۀ همکارانم قول می دهم که با همدلی، همراهی و همکاری برای پیشبرد اهداف و وظایف شهرداری نهایت تلاش خود را به کار  بندیم و گامهای مؤثری در جهت پیشرفت شهر برداریم.

در ادامه حسینعلی براتی، معاون شهرداری؛ محمد بیکی، مسئول آتش نشانی، محسن برجعلی و مریم نجفی، مسئول مالی انتصاب شهردار را تبریک گفتند.

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: دلیجان، میدان بسیج، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 18181 37919
تلفن :44228333-086 نمابر : 44228808-086
ایمیل: info@delijan.ir

آمار بازدید

امروز: 258
این هفته: 1001
کل بازدید: 167356

شهرداری در شبکه های اجتماعی


کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دلیجان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
طراحی و پشتیبانی : واحد فناوری اطلاعات شهرداری دلیجان
ورود به سایت