تاریخ خبر :1396/09/19
هنرمندان شهر با شهردار دیدار کردند

19 آذر 96 رئیس ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان انجمنهای هنری با شهردار دیدار کردند.

19 آذر 96 رئیس ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان انجمنهای هنری با شهردار دیدار کردند. غلامحسین منصوری، شهردار دلیجان ضمن خوشامدگویی به حاضران گفت متأسفانه در شهرداری بودجۀ جاری بیشتر از بودجۀ عمرانی بوده است و برای احیای مجدد فعالیتها، باید بودجۀ عمرانی را افزایش داد. باید برای جذب حداکثر بودجه برنامه ریزی شود و به سمت درآمدزایی داخلی رفت. همچنین باید برنامۀ توسعۀ پنج سالۀ دوم بازنویسی شود تا کار در شهرداری مطابق با برنامه پیش رود.

وی گفت اولین کنسرت موسیقی و اولین شب شعر توسط اینجانب برگزار شد و اکنون نیز بر خود لازم می دانم فرهنگ را بر آسفالت و جدول گذاری ترجیح دهم البته با برنامه.

منصوری از هنرمندان خواست با شورای شهر برای تدوین برنامۀ پنج سالۀ دوم تعامل داشته باشند. همچنین در پاسخ به درخواست حاضران مبنی بر همکاری شهرداری برای اتمام پروژۀ نیمه تمام فرهنگسرا قول همکاری داد.

در ادامه جمید صادقی، رئیس ادارۀ فرهنگ و ارشاد نیز از شهردار خواست در برگزاری مراسمها و همایشها مانند «آش اسفندی» و «وات واج» از نظرها و تواناییهای هنرمندان بهره ببرد.

سپس بهروز رحیمی، مسئول امور فرهنگی شهرداری نیز بیان داشت که اگر قرار است به هنرمندان کمک شود، این کمک به انجمنها باشد نه اشخاص. همچنین از شهردار خواست برای زیباسازی و طراحی المانهای شهر از هنرمندان کمک گرفته شود.

در این جلسه پیرامون موضوعاتی چون قراردادن موزۀ مردم شناسی در اختیار هنرمندان برای برگزاری نمایشگاهها و همایشها، بهره گیری از هنرمندان برای فرهنگ سازی و آموزش مفاهیم شهروندی و تشکیل اتاق فکر نیز مباحثی مطرح شد.

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: دلیجان، میدان بسیج، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 18181 37919
تلفن :44228333-086 نمابر : 44228808-086
ایمیل: info@delijan.ir

آمار بازدید

امروز: 238
این هفته: 981
کل بازدید: 167336

شهرداری در شبکه های اجتماعی


کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دلیجان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
طراحی و پشتیبانی : واحد فناوری اطلاعات شهرداری دلیجان
ورود به سایت