تاریخ خبر :1396/10/28
اهدای جوایز مسابقۀ نقاشی

مراسم اهدای جوایز مسابقه نقاشی «ایمنی در برابر زلزله و کاهش آسیبهای ناشی از آن» امروز 28 دی ماه 96 با حضور کودکان منتخب در شهرداری برگزار شد.

مراسم اهدای جوایز مسابقه نقاشی «ایمنی در برابر زلزله و کاهش آسیبهای ناشی از آن» امروز 28 دی ماه 96 با حضور کودکان منتخب در شهرداری برگزار شد.

محمد عزیزی، مسئول درآمد و سرمایه گذاری شهرداری ضمن تشکر از حضور کودکان و والدینشان، هدف از دعوت آنها به شهرداری را ارتباط بیشتر با شهروندان و بهره بردن از پیشنهادهای سازندۀ آنها عنوان کرد.

در ادامه امید ابراهیمی، مسئول واحد شهرسازی نیز با تشکر از پاسخ دادن کودکان به این فراخوان گفت نگاه کودکان به موضوع ایمنی بسیار تأمل برانگیز و جالب توجه است. موضوع ایمنی در برابر زلزله بسیار مهم است و سختگیریهای شهرداری برای رعایت استانداردهای ساختمان سازی، دور ریختن پول شهروندان نیست. بلکه باید پولهایمان را برای بهترین مصالح هزینه کنیم تا هنگام زلزله از عزیزانمان محافظت کرده باشیم. 

در پایان محمد رضا خلیلی، نایب رئیس شورای شهر جوایز کودکان را اهدا نمود.

لازم به یادآوری است که شهرداری دلیجان همزمان با پنجم دی ماه روز ایمنی در برابر زلزله، یک مسابقۀ نقاشی با موضوع «ایمنی در برابر زلزله و کاهش آسیبهای ناشی از آن» ویژۀ دانش آموزان دبستانی برگزار نمود.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: دلیجان، میدان بسیج، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 18181 37919
تلفن :44228333-086 نمابر : 44228808-086
ایمیل: info@delijan.ir

آمار بازدید

امروز: 67
این هفته: 2601
کل بازدید: 168956

شهرداری در شبکه های اجتماعی


کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دلیجان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
طراحی و پشتیبانی : واحد فناوری اطلاعات شهرداری دلیجان
ورود به سایت