تاریخ خبر :1401/11/12
🔹تجلیل از فعالان پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر در دلیجان

🔹به همت شهرداری دلیجان از فعالان پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدرشهرستان دلیجان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تجلیل شد.
🔹ابوالفضل قاسمی، فرماندار شهرستان دلیجان در این جلسه گفت: با توجه به اینکه شهرستان دلیجان در محور جابه‌جایی جنوب به شمال کشور قرار دارد در حوزه کشف و مبارزه با قاچاق مواد مخدر در سال های اخیر و با تلاش نیروهای انتظامی عملکرد مناسبی وجود داشته است.
🔹قاسمی با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی گفت: اولویت، پیشگیری است و باید با شناسایی کانونها و افراد در معرض آسیب و آموزش مستمر و هدفمند و پیشگیری از توزیع مواد مخدر و کاهش سطح دسترسی بخصوص در بین جوانان و نوجوانان، از شیوع و گسترش این آسیب اجتماعی اجتناب کرد.
🔹عباس آدینه دار، دادستان دلیجان هم با بیان اینکه اعتیاد یک بیماری است و برای مداوا همه افراد جامعه باید مشارکت کنند، تاکید کرد: افراد معتاد بعد از ترک نباید رها شوند و بخصوص موضوع اشتغال آنها باید مورد توجه قرار گیرد چرا که هزینه ای که برای معالجه آنها پرداخت می شود، نباید بی‌ثمر باشد.
🔹آیینه دار با قدردانی از شهرداری دلیجان در ایمن سازی اماکن قدیمی و تخریب ساختمان‌های قدیمی و خرابه‎ها و محل تجمع معتادان از آمادگی دستگاه قضایی شهرستان برای دریافت گزارشات مردمی در این موضوع خبرداد.
🔹کمک به سمن ها و نهادهای اجتماع محور در اجرای برنامه های آموزشی و پیشگیری از اعتیاد و حمایت از فعالیت ها و تجهیزات ورزشی و ورزشهای عمومی در حوزه پیشگیری از اعتیاد از سایر خواسته های دادستان دلیجان بود.
🔹در پایان از فعالان پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر در شهرستان دلیجان تجلیل شد.

🌐🌐 از طریق #راههای_ارتباطی زیر با ما همراه باشید...

📱ایتا:
🆔http://eitaa.com/ShahrdariDelijan
📱تلگرام:
🆔 https://t.me/ShahrdariDelijanنظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: دلیجان، میدان بسیج، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 18181 37919
تلفن :44228333-086 نمابر : 44228808-086
ایمیل: info@delijan.ir

آمار بازدید

امروز: 656
این هفته: 2785
کل بازدید: 517492

شهرداری در شبکه های اجتماعی


کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دلیجان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
طراحی و پشتیبانی : واحد فناوری اطلاعات شهرداری دلیجان
ورود به سایت