تاریخ خبر :1403/03/22
✅ نهضت آسفالت آغاز شد.

سام امین صالحی شهردار دلیجان اعلام کرد: صبح امروز ۲۱ خرداد واحد عمران شهرداری دلیجان با همکاری واحد خدمات موتوری و مجموعه تولید آسفالت اقدام به آغاز نهضت آسفالت معابر شهر دلیجان در سال ۱۴۰۳ نمودند


✅ نهضت آسفالت آغاز شد.

▫️سام امین صالحی شهردار دلیجان اعلام کرد: صبح امروز ۲۱ خرداد واحد عمران شهرداری دلیجان با همکاری واحد خدمات موتوری و مجموعه تولید آسفالت اقدام به آغاز نهضت آسفالت معابر شهر دلیجان در سال ۱۴۰۳ نمودند. 

▫️وی با اشاره به تامین هزینه این عملیات از اعتبارات عمرانی افزود: فاز ابتدایی این نهضت که از میدان شهید چمران تا میدان دانشگاه است و دارای مساحتی تقریبا ده هزار متر مربع است، نیازمند ۲۰۰۰ تن آسفالت می باشد که کلیه مراحل پخت و تولید آسفالت در مجموعه تولید شن، ماسه و آسفالت شهرداری صورت پذیرفته و عملیات اجرای آن به صورت مکانیزه و توسط پیمانکار در حال انجام است.

▫️شهردار دلیجان که به همراه احمدی محمدی رئیس شورای شهر و میکائیلی مسئول واحد عمران از این پروژه بازدید نمودند، یادآور شد: بسیاری از تماس های مردمی از طریق سامانه 137و مکاتبات با شهرداری، مبنی بر درخواست آسفالت و ترمیم آن است.

▫️امین صالحی خاطرنشان کرد: در طی اجرای این نهضت،آسفالت معابر شهر بر اساس اولویت و بررسی‎های کارشناسی در دستور کار قرار گرفته و صرفا در چارچوب این فهرست، عملیات بهسازی و آسفالت انجام می‎شود.#نهضت_آسفالت
#عمران_شهر 
#شکوه_خدمت
📍ما را در ایتا دنبال کنید... 🔻
📲 @ShahrdariDelijan
📍پرتال شهرداری دلیجان ...🔻
🖥 https://delijan.irنظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: دلیجان، میدان بسیج، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 18181 37919
تلفن :44228333-086 نمابر : 44228808-086
ایمیل: info@delijan.ir

آمار بازدید

امروز: 379
این هفته: 2685
کل بازدید: 791551

شهرداری در شبکه های اجتماعی


کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دلیجان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
طراحی و پشتیبانی : واحد فناوری اطلاعات شهرداری دلیجان
ورود به سایت