تاریخ خبر :1403/04/04
✅ بازید اعضای پدافند غیر عامل استانداری مرکزی از امکانات و تجهیزات برق اضطراری شهرداری دلیجان

هادی یوسفی معاون و مسئول مدیریت بحران شهرداری اعلام کرد؛ در راستای کسب رضایتمندی شهروندان و همچنین در راستای توصیه های سازمان پدافند غیرعامل و ضرورت تداوم خدمت رسانی به شهروندان، محموعه مدیریت شهری دلیجان اقدام به تهیه و راه اندازی یک دستگاه ژنراتور نموده است.▫️هادی یوسفی معاون و مسئول مدیریت بحران شهرداری اعلام کرد؛  در راستای کسب رضایتمندی شهروندان و همچنین در راستای توصیه های سازمان پدافند غیرعامل و ضرورت تداوم خدمت رسانی به شهروندان، محموعه مدیریت شهری دلیجان اقدام به تهیه و راه اندازی یک دستگاه ژنراتور نموده است.

▫️وی افزود: این اقدام بدون تحمیل هزینه بر شهرداری و با همکاری واحد خدمات موتوری و تأسیسات صورت گرفت و پس از رفع ایراد ، تجهیزات لازم جهت بهینه سازی خریداری و دستگاه به مدار آورده شد تا صرفه جویی در هزینه ها را شاهد باشیم.

▫️یوسفی اذعان کرد : این ژنراتور جهت تامین برق اضطراری مرکز داده ها و همچنین بخشهای اداری ساختمان شهرداری و با همکاری واحد موتوری و تأسیسات در صورت نیاز و ضرورت در محل موردنظر نصب و راه اندازی میشود.

▫️معاون شهردار تصریح کرد:  لازم به ذکر است به هنگام قطعی برق این ژنراتور در کمتر از یک دقیقه بصورت اتوماتیک وارد مدار شده و سایر فعالیت های همکاران بصورت عادی انجام می پذیرد.

▫️هادی یوسفی خاطرنشان کرد: تأمین برق اضطراری ساختمان شهرداری مساله ای بسیار مهم و مورد تاکید نهادهای مدیریتی، نظارتی و خدماتی نیز است و از سویی هدف سازمان پدافند غیر عامل نیز عدم اختلال در خدمت رسانی و کسب حداکثری رضایتمندی شهروندان است‌.


#پدافند_غیر_عامل
#شکوه_خدمت
📍ما را در ایتا دنبال کنید... 🔻
📲 @ShahrdariDelijan
📍پرتال شهرداری دلیجان ...🔻
🖥 https://delijan.irنظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: دلیجان، میدان بسیج، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 18181 37919
تلفن :44228333-086 نمابر : 44228808-086
ایمیل: info@delijan.ir

آمار بازدید

امروز: 75
این هفته: 804
کل بازدید: 807571

شهرداری در شبکه های اجتماعی


کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دلیجان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
طراحی و پشتیبانی : واحد فناوری اطلاعات شهرداری دلیجان
ورود به سایت